Blog

Stypendium 2024. Wprowadzenie (3)

Stypendium 2024. Wprowadzenie (3)

Niezapomnienie - architektura i malarstwo.

Szczegółowy plan pracy:

Luty 2024 - zebranie materiałów dotyczących obiektów, które zostaną przedstawione na akwarelach. Rozpoczęcie prowadzenia bloga tematycznego dotyczącego tematu stypendium. 
 
Marzec 2024 - dalszy ciąg szukania materiałów dotyczących obiektów. Kontynuacja prowadzenia bloga tematycznego oraz działania w sieci.
 
Kwiecień 2024 - wykonanie szkiców akwarelowych wybranych miejsc. Kontynuacja prowadzenia bloga tematycznego oraz działania w sieci.
 
Maj 2024 - przygotowanie materiałów do malowania i malowanie akwareli (2 szt.) pokazujących wybrane obiekty architektoniczne w Białymstoku. Kontynuacja prowadzenia bloga tematycznego oraz działania w sieci.
 
Czerwiec 2024 - malowanie akwareli (2 szt.). Kontynuacja  prowadzenia bloga tematycznego oraz działania w sieci.
 
Lipiec 2024 - malowanie akwareli  (2 szt.). Kontynuacja  prowadzenia bloga tematycznego  oraz  działania w sieci.  Realizacja szkiców związanych z wykorzystaniem prac akwarelowych do malowania prac akrylowych.
 
Sierpień 2024 - malowanie prac akrylowych (2 szt.), których podstawą będą stanowić namalowane akwarele i które będą stanowić bazę w celu przetworzenia i stworzenia nowych prac opartych na abstrakcji. Kontynuacja prowadzenia bloga tematycznego oraz działania w sieci.  
 
Wrzesień 2024 - malowanie prac akrylowych (2 szt.). Kontynuacja  prowadzenia bloga tematycznego oraz działania w sieci.  
 
Październik 2024 - malowanie prac akrylowych (2 szt.). Przygotowanie artykułu do do czasopisma „Marchand - magazyn sztuka i miasto” opowiadającego o powstałych pracach zrealizowanych w ramach stypendium.
 
Listopad 2024 - przygotowanie wystawy (oprawa prac, przygotowanie folderu i plakatu) na której zostaną pokazane prace powstałe w ramach projektu stypendium NIEZAPOMNIENIE - ARCHITEKTURA I MALARSTWO. Kontynuacja prowadzenia bloga tematycznego oraz działania w sieci.
 
Grudzień 2024 - wystawa powstałych akwareli i akryli pt. NIEZAPOMNIENIE - ARCHITEKTURA I MALARSTWO w Galerii Marchand w Białymstoku ul. Kilińskiego 12/3. Podsumowanie projektu stypendium na blogu tematycznym oraz autorskiej stronie na Facebooku i innych grupach publicznych na  Facebooku.

 

"Zrealizowane w ramach stypendium artystycznego Prezydenta Miasta Białegostoku"

Kultura w sieci

Zrealizowano w ramach programu stypendialnego
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Kultura w sieci.

stypendium st

Akwarelowe Pejzaże Podlasia

"Akwarelowe pejzaże Podlasia - wędrówka."

zrealizowano w ramach Stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i opieki nad zabytkami.

Akwarelowe Pejzaże Podlasia