Blog

Stypendium 2022. Podsumowanie

Stypendium 2022. Podsumowanie

Spodziewane efekty.

Powstał cykl akwareli - 25 sztuk o wymiarach 30 x 40 cm. Te prace to mój dalszy rozwój twórczy, kolejne doświadczenie artysty, kolejne zrealizowane tematy. Akwarele prezentowałem w postach w grupach publicznych, do których należę: Artysto! Pokaż się, Kultura w kwarantannie, Malarstwo polskie, Malarze Świata, Watercolor artist, Watercolor Impressionist. Również na autorskiej stronie na Facebooku, dodatkowe informacje o miejscach kolejnych wędrówek zamieściłem na tym blogu. Promocja i popularyzacja techniki malarskiej - akwareli. Powstałe akwarele zostały pokazane szerszej grupie odbiorców na wystawie zorganizowanej przy udziale i pomocy Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku. Działania w sieci i prezentacja powstałych prac wraz z opisami miejsc oraz obiektów to również promocja Podlasia w internecie.

 

Stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i opieki nad zabytkami.

"Akwarelowe pejzaże Podlasia - wędrówka"

Kultura w sieci

Zrealizowano w ramach programu stypendialnego
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Kultura w sieci.

stypendium st

Akwarelowe Pejzaże Podlasia

"Akwarelowe pejzaże Podlasia - wędrówka."

zrealizowano w ramach Stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i opieki nad zabytkami.

Akwarelowe Pejzaże Podlasia