Blog

Stypendium 2022. Podsumowanie 2

Stypendium 2022. Podsumowanie 2

Wędrówka wrażeń i pejzaże przyszłości.

Spodziewane efekty stypendium zostały zawarte w programie moich działań. Można je wypunktować, wymienić, podać dane i nazwy. Fakty oraz opisy. Akwarele to elementy wizualne. Do oglądania, definiowania artystycznego, krytykowania. Prezentują temat, który przygotowałem. To widzimy.

Akwarele i ja. Pejzaże i ja. Wędrówka. Zakończyła się. Tematycznie i merytorycznie... Właśnie, stypendium od do, dany okres realizacji. Napisałem na Facebooku, że przerwa... Czyli odpoczynek, oczywiście od akwareli... Lecz to tylko złudzenie. Od jakiegoś czasu czekam ta taki moment, kiedy kończąc będę mógł zacząć... Jak to wyjaśnić? Na tyle długo maluję, że już nie potrzebuję jakiegoś celu, zadania, określonego tematu... Sześć miesięcy to odpowiedni okres na przemyślenia oraz wnioski. I myślę, że wędrując, nie tylko widziałem pejzaże Podlasia. Zatrzymałem się kończąc stypendium. I coś zobaczyłem (oczywiście w pewnym zakresie mojego życia). Malowanie i ja... Z mojego punktu widzenia - to ten niespodziewany, już nie tak medialny efekt stypendium.

 

Stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i opieki nad zabytkami.

"Akwarelowe pejzaże Podlasia - wędrówka"

Kultura w sieci

Zrealizowano w ramach programu stypendialnego
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Kultura w sieci.

stypendium st

Akwarelowe Pejzaże Podlasia

"Akwarelowe pejzaże Podlasia - wędrówka."

zrealizowano w ramach Stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i opieki nad zabytkami.

Akwarelowe Pejzaże Podlasia